top of page

BİZ KİMİZ?

1994'ten beri Network21 sistemi ile Amway işimizi kurmaktayız.

Beste & Tanju 
AKÇAKANAT

Üniversiteden sonra Beste önce çevirmen sonra da Ankara'daki beş yıldızlı bir otelde halkla ilişkiler müdürü olarak çalışmaya başlamıştı. İşten hoşlanmasına rağmen uzun vadede kariyeri  için mutlu değildi.

   Tanju üniversiteyi inşaat mühendisi olarak bitirmişti. Mezuniyetten sonra İngilizce öğrenmek ve inşaat konusunda master yapmak üzere ABD'ye gitmişti... Hem okuyup hem çalışacaktı. 5 yıl mühendislik yaptıktan sonra Tanju aradığı ekonomik özgürlüğün başkaları için çalışarak gelmeyeceğini anlamıştı.

   Tanju işini bıraktı ve kendi işine kurmaya yöneldi. Bir beş yıl daha geçtikten sonra  işin kendisini yönettiği ve tükettiğini görerek kendi işini başka alternatifler aramaya başladı. Tam bu noktada Amway işi ile tanıştı. Önceleri inanmadı ancak araştırmayı ihmal etmedi. Kendi gözleri ile görmek için, Amerika Michigan'da bulunan fabrikasına kadar gitti ve riski olmadığı için bu fırsatı denemeye karar verdi. Şansa bakın ki o günlerde de Amway Türkiye pazarını açıyordu, böylece Türkiye'ye geri döndü ve Amway işine orada da başladı. Tanju "Başladığın en ucuz iş, fakat o derece de zor ve çok önemli kararlardan biriydi" demektedir.

Beste ve Tanju bu işin içerisinde tanıştılar. Şu anda iki kızları var ve işi birlikte yürütüyorlar, yaşamdan zevk alıyor ve bu işin verdiği özgürlüğü seviyorlar. Beste "İstediğim zaman iş kadını, istediğim zaman anne olabiliyorum. Tamamen benim seçimim." diyor.

NE SUNUYORUZ

Ne iş yapıyorsunuz? sorusunun cevabını aşağıdaki kısa animasyonda bulabilirsiniz.

DESTEK TAKIMI

Birlikte çalıştığımız başarılı arkadaşlarımızı kendilerinden dinleyin.

İŞ ORTAKLARIMIZ

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
bottom of page